Tipy na vianočné darčeky 2 – chodiaci spacák a prilbočiapka

19. novembra 2010

Ak stále neviete čím obdarovať svojich blízkych, opäť je tu niekoľko nápadov. V prípade, že nechcete investovať veľa peňazí sú to niektoré praktické veci z reťazca Lidl. Ďalej vám ponúkneme spacák, ktorý síce nie je do extrémneho mrazu, ale zato v ňom môžete chodiť.

Ak stále neviete čím obdarovať svojich blízkych, opäť je tu niekoľko nápadov. V prípade, že nechcete investovať veľa peňazí sú to niektoré praktické veci z reťazca Lidl. Ďalej vám ponúkneme spacák, ktorý síce nie je do extrémneho mrazu, ale zato v ňom môžete chodiť.

Vlk v ovčom rúne, alebo prilbočiapka

Prilbu kúpite už v každej firme. K Uvexu, Carrere a ostaným výrobcom  máte možnosť vyskúšať si menej “formálnu” alternatívu. Prilby od firmy helt-pro. V podstate sú to čiapky s integrovanou škrupinou.  Znie to hlúpo, ale pozrite sa sami na obrázky nižšie… Ide o akúsi maskovanú čiapku, ale s ochranou, akú majú ozajstné prilby.

Čo je ešte lepšie, čapicu (tzv. Beanie) si môžete vymeniť podľa ľubovôle. Vnútorná vrstva je iba jedna, zato vonkajší vzhľad môže byť rôzny. Dobre vyzerá a šetrí miesto na polici. Prilbočiapku si môžete objednávať priamo na stránke výrobcu: http://www.helt-pro.com/

Chodiaci spacák? Nielen pre námesačných

Angličanom napadlo, že namiesto tradičného spacáku vyrobia spací vak nielen na spanie, ale aj na chodenie. Nie je síce určený do extrémnej zimy. (etrém mínus 10) zato najmä chlapi si v ňom môžu počas noci odskočiť trebárs na záchod. Nemusíte sa rozopínať a súkať zo spacáku do nepríjemnej zimy.

Okrem toho, že spacák je svojim dizajnom ozaj originálny, poslúži najmä tým, ktorí bývajú námesační. Spacák vám už nebráni v pohybe, pohodlne sa v ňom prejdete a to ani nemusíte vedieť o sebe. Spacáky dostať vo viacerých farebných variantách, nám sa najviac páči čierna a žltá.

Web: http://www.lippiselkbag.co.uk/

Výhrevný vankúšik

Je maličký, tvrdý. Môžete si ho vziať so sebou na zjazdovku. V prípade, že je vám, alebo vašim ratolestiam zima, výhrevný vankúšik je prvá vhodná záchrana. Stačí ho zlomiť a chemickou reakciou príde k tvorbe tepla.

Po použití vankúšika ho nemusíte zahodiť. Stačí ho nechať povariť po vriacej vode a vráti sa do svojho pôvodného tvrdého tvaru. Znova ho môžete v prípade núdze využiť. Podobne pracujú výhrevné vrecúška do rukavíc. Výhodou výhravného vankúšika v reťazci Lidl je však jeho smiešna cena.

Web: http://lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-F949842F-EFEBD6AE/lidl_sk/hs.xsl/index_10963.htm

Kompletnú výbavu na zjazdovku z Lidla nájdete na nižšie uvedenom linku. Sú tam rukavice, ponožky a podobne:

http://lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-F949842F-EFEBD6AE/lidl_sk/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=10957

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu