Jazdite štýlovo v novom oblečení Horsefeathers

10. decembra 2023
Horsefeathers

Poslaním značky Horsefeathers je vyrábať kvalitné produkty, ktoré vám vydržia dlhé roky a zároveň nezruinujú váš bankový účet.

Okrem kvality sa sústreďuje na to, aby pri výrobe svojich produktov neplytvala obmedzenými zdrojmi Zeme ani ľudskou energiou.


Termooblečenie MIRRA - Horsefeathers

Dámska termobielizeň Mirra

Materiál trička aj nohavíc rýchlo odvádza vlhkosť, neobmedzuje v pohybe a obsahuje nanočastice striebra Silverplus® pre elimináciu zápachu. Rukávy s otvorom na palec, nohavice s pohodlnou gumou v páse.

Cena: 45,95 €/ks samostatne

Cena: 76,95 €/zvýhodnená súprava


Dámska bunda Arianna

Nová bunda s cool dizajnom je must-have tejto zimy! Parádne zahreje a vďaka patentovanému materiálu UltraTech je odolná proti vetru a vode.

Cena: 208,95 €

Dámska bunda Arianna - Horsefeathers

Dámska bunda Derin II - Horsefeathers

Dámska Bunda Derin II

Druhá generácia bestselleru medzi dámskymi bundami je vybavená membránou UltraTech, stredným zateplením a vychytávkami, ktoré spríjemnia deň na zjazdovke, v prašane aj snowparku.

Cena: 216,95 €


Dámska bunda Mija

Mija je stredne zateplený anorak s laminovanou membránou UltraTech, predným objemným vreckom, bočným zipsom pre ľahké obliekanie a množstvom fresh farieb na výber.

Cena: 183,95 €

Dámska bunda MIJA - Horsefeathers

Dámske lyžiarske nohavice Avril II - Horsefeathers

Dámske nohavice Avril II

Druhá generácia nohavíc Avril osloví kvalitou za rozumnú cenu. Materiál UltraTech s vodným stĺpcom 10 000 mm a aktívna PET izolácia vás udržia v suchu a teple.

Cena: 162,95 €


Pánska bunda Spencer

Anorak Spencer je dizajnovo zaujímavá bunda na svah. Vďaka laminovanej membráne UltraTech poskytuje ochranu pred snehom aj dažďom a je výbornou voľbou do parku, aj na pohodové jazdenie v rezorte.

Cena: 174,95 €

Pánska lyžiarska bunda Spencer - Horsefeathers

Pánska lyžiarska bunda Crown - Horsefeathers

Pánska Bunda Crown

Bunda s najlepším pomerom výkonu a ceny na trhu. K jej prednostiam patria parametre materiálu UltraTech s vodným stĺpcom 15 000 mm a priedušnosťou 15 000 g/m2, stredné zateplenie a fresh farebné kombinácie.

Cena: 229,95 €


Okuliare Scout

Tórické sklá kombinujú výhody sférického a cylindrického tvaru pre maximálnu viditeľnosť. Vďaka magnetickým sklám je ich výmena otázkou chvíľky. Balenie obsahuje náhradné sklo extrabright yellow, pevné puzdro a textilné vrecko.

Cena: 124,95 €

Okuliare Scout Horsefeathers

Detská kombinéza Spirit - Horsefeathers

Detská kombinéza Spirit

Mrknite na novinku pre malých snowbordistov a lyžiarov. Detská zimná kombinéza v dvoch veľkostiach s grow-up systémom, vďaka ktorému rastie s vaším dieťaťom.

Cena: 179,95 €


Viac oblečenia a doplnkov nielen na zimu nájdete na stránke horsefeathers.sk.


Text: RELAX
Foto: Horsefeathers

1/1
Zavrieť reklamu