Príďte sa vystrojiť na skialp do Alpisu

15. decembra 2022
Skialpinizmus, balzam pre telo aj dušu. Foto: Shutterstock62820

Predajňa ALPIS, fungujúca už viac ako desať rokov, sa na začiatku špecializovala hlavne na predaj lavínového výstroja – batohov, vyhľadávačov, sond a lopát.

Neskôr do ponuky pribudli aj rukavice Hestra a termooblečenie Ortovox a v súčasnosti si tam môžete kúpiť kompletný skialpinistický výstroj. Veci, ktoré predávajú, sami testujú, takže zákazníkom vedia poradiť z vlastných skúseností a odporučiť, čo je pre nich vhodné.

Lavínový batoh Ortovox Litric Zero 27

Ortovox Litric Zero 27

Najnovší elektrický lavínový batoh od Ortovox. Turbodúchadlo je poháňané superkapacitorom a po aktivácii nafúkne airbag za 3 až 4 sekundy. Výhody: bezproblémové cestovanie lietadlom, viacnásobná aktivácia, hmotnosť 1 995 g, praktické úchyty.

Cena: 1 099 €


Lyže Black Crows Camox Freebird

Black Crows Camox Freebird 

Nové lyže na sezónu 2022/23 sú o milimeter užšie ako starší model, ale o to pevnejšie. Hravé, obratné lyže, na ktorých si užije jazdu aj zdatnejší skialpinista.

Cena: 749,95 €


Lyže Kästle TX93w

Kästle TX93w 

Nový model dámskych skialpinistických lyží v novom dizajne. Obratné, hravé, ľahké lyže vhodné pre pokročilejšie skialpinistky.

Cena: 748,95 €


Lavínový set Mammut Barryvox S package

Mammut Barryvox S package 

Barryvox S patrí medzi najlepšie a najspoľahlivejšie vyhľadávače na trhu a je vhodný aj pre náročnejších užívateľov. Balenie obsahuje najnovší trojanténový lavínový vyhľadávač, teleskopickú lopatu a 240 cm sondu.

Cena: 520 €


Termotričko Ortovox 120 Competition

Ortovox 

Bielizeň tejto značky je obzvlášť vhodná na použitie počas zvýšenej fyzickej aktivity. Merino s polyamidom sú zárukou, že vás aj po spotení tričko nebude chladiť a merino neutralizuje zápach.

Cena: 90 €


Rukavice Hestra Wakayama

Rukavice Hestra 

Hestra je švédska firma, ktorý vyrába rukavice už od roku 1936. Ako materiál používa prevažne koziu alebo kravskú kožu, rukavice sú teplé, pohodlné a majú dlhú životnosť. Kto raz skúsi rukavice Hestra, iné už nechce.

Cena: 125 €


Okuliare POC Zonula

POC Zonula 

Sú vybavené dvomi sklami v balení, jedným do pekného počasia, druhým špeciálne do hmly. Obe sklá sú Clarity, teda zvýrazňujú obrys prekážok pre jasnejšie videnie.

Cena: 240 €


Prilba POC Obex BC

POC Obex BC 

Prilba je kvôli väčšej bezpečnosti vybavená systémami Mips, Recco, NFC a spevnená aramidovými panelmi.

Cena: 250 €


Viac informácií sa dozviete na www.alpis.sk.

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu