Extrémne bežkovanie na Obchodnej v Bratislave – trénujte, Biela stopa sa blíži

9. januára 2013

Na juhozápadnom Slovensku nasnežilo, vznikla kalamita a sneh sa v meste vzápätí roztopil. Kto je čulý a flexibilne využije situáciu, môže si užiť šmýkačku nielen v aute uprostred mesta.Trénujte na akomkoľvek povrchu, kde to ide. Jubilejný 40.ročník Bielej stopy je za rohom!

Na juhozápadnom Slovensku nasnežilo, vznikla kalamita a sneh sa v meste vzápätí roztopil. Kto je čulý a flexibilne využije situáciu, môže si užiť šmýkačku nielen v aute uprostred mesta.Trénujte na akomkoľvek povrchu, kde to ide. Jubilejný 40.ročník Bielej stopy je za rohom!

Nasledujúce zábery sú vhodné len pre otrlých lyžiarov a šialencov, ktorí na sklznice nehľadia:). Chalani vhodne využili moment prekvapenia, pretože spoločnosť a stopu im robia odrhŕňače a posýpače. Tu je video, o ktorom je reč:

Pravidelne upravované okruhy sú na Skalke; 40. ročník Bielej stopy sa blíži!

K dnešnému dátumu sa pravidelne upravujú južný aj severné okruh a dĺžka tratí presahuje 50 kilometrov. Bežkári sa majú kde vyblázniť. Upravenosť tratí môžete sledovať na stránke www.bielastopa.eu. Najbližšie ich upravia v piatok 11. januára. Novinkou na webe sú aktualizované informácie o snehových podmienkach na každom jednom okruhu.

Podmienky na tréning sú fajnové a nezabudnite cez víkend navštíviť Skalku. Jubilejný 40.ročník Bielej stopy sa už blíži. Bude to veľkolepá oslava pre niekoľko generácií fanúšikov bežeckého lyžovania. Najdôležitejšie momentálne je včas sa zaregistrovať, aby ste mali istotu, že sa na štart dostanete.

Rozsiahle úpravy a rôznorodosť programu počas Bielej stopy 2013 môžu spôsobiť rýchle uzatvorenie štartovacej listiny. Organizátori hovoria, že zo strany pretekárov je tento rok mimoriadny záujem. Za úpravu lyžiarskych tratí patrí vďaka lyžiarskemu stredisku Skalka arena.

1/1
Zavrieť reklamu