SÚŤAŽ o pár detských rastúcich lyží s Intersport – do 30. decembra 2022!

28. decembra 2022

Neustále sa starať o to, či sú lyže vašim deťom stále veľkostne dobré môže byť každoročne frustrujúce, pretože deti niekedy rastú naozaj ako z vody. Preto prišiel Intersport s konceptom detských rastúcich lyží – a vy si môžete o jeden pár zasúťažiť aj na našom webe!

Všetci si pamätáme naše lyžiarske začiatky; ak sme chceli lyžovať, rodičia nám museli v podstate takmer každý rok zaobstarať dlhšie lyže, pretože tie z minulého roka boli príliš krátke. V Intersporte sa vedia vcítiť do tejto situácie a preto sa rozhodli priniesť koncept detských rastúcich lyží.

Ak sa v predajni, ktorá je zapojená do akcie, rozhodnete kúpiť lyže McKinley Team alebo McKinley Sweety do 140 cm, za 10 € získate právo na ich výmenu. Do dvoch rokov môžete lyže vymeniť za 25 € za dlhší pár (do dĺžky 150 cm). Za nové lyže tak zaplatíte len 35 €.

Zapojte sa do súťaže!

Teraz si môžete zasúťažiť o pár detských rastúcich lyží na našom webe. A nielen – podobné súťaže prebiehajú aj na našom Facebooku alebo na Facebooku Snowmagazínu. Keď sa do nich zapojíte, budete mať vyššiu šancu na úspech!

Nám stačí, keď zodpoviete na štyri otázky, ktoré sa týkajú bezpečnosti na lyžiarskom svahu a necháte nám na konci mini-kvízu svoj e-mail. Súťaž prebieha do 30. decembra 2022 (vrátane) a my 31. decembra vyžrebujeme jedného výhercu, ktorého budeme kontaktovať e-mailom. Výhru však odošleme až po Novom roku.

Držíme vám palce!

0%

Ako sa ľudovo nazývajú pravidlá správania na lyžiarskej trati?

Lyžiarsky svah, zjazdovka, Engelberg, Švajčiarsko. Shutterstock
Správne! Nesprávne!

Pravidlá správania na lyžiarskej trati sú opísané v takzvanom bielom kódexe.

Počas lyžiarskej pauzy ste si s kamarátmi dali v bufete niekoľko čajov s rumom. Môžete sa ísť potom ďalej lyžovať?

Lyžovačka v rakúskych Alpách, to je pohodlie, tip-top upravené zjazdovky a príjemná únava z nalyžovaných kilometrov. Foto: Shutterstock Shutterstock
Správne! Nesprávne!

Pokiaľ si dáte počas lyžovačky alkohol, na lyže alebo snowboard už v ten deň nechoďte. Je to zbytočne riskantné a nebezpečné pre vás a aj ostatných lyžiarov na svahu.

Ak ste svedkom nehody na svahu, ako by ste mali dať okolitým lyžiarom vedieť, že je tam zranená osoba?

Lyžovačka v Rakúsku. Foto: Shutterstock Shutterstock
Správne! Nesprávne!

Ak ste svedkom nehody na svahu a nikto pri zranenom nie je, zavolajte horskú službu a počkajte do jej príchodu. So zraneným komunikujte. Nad zraneného zapichnite lyže do kríža do snehu - takto dáte iným lyžiarom vedieť, že tam leží zranený človek a predídete tomu, že doňho niekto v rýchlosti narazí.

Kedy môžete stáť na zjazdovke?

Ľadovec Kauerntal, Lyžiari na zjazdovke. Shutterstock
Správne! Nesprávne!

V strede zjazdovky nikdy bezdôvodne nezastavujte. Berte ohľad na lyžiarov, ktorí idú za vami a ktorí vás nemusia - napríklad pri zhoršenom počasí - vidieť. Ak potrebujete zastať, nasmerujte si to k okraju zjazdovky tak, aby ste neobmedzovali ľudí okolo vás a aby ste predišli zbytočnej kolízii.

Bezpečnosť na lyžiarskom svahu - súťaž Intersport
Výborne!

Žena, na ktorú padá sneh.

Otestujte svoje zimné znalosti aj v iných kvízoch a zistite, ako dobre poznáte celoročne otvorené tatranské chaty, či sa viete správať na lyžiarskom svahu alebo ako poznáte zimné Slovensko.
Fajn, ale pred lyžovačkou si naštudujte biely kódex.

Muž a žena sa sánkujú počas dokonalého zimného slnečného dňa.

Otestujte svoje zimné znalosti aj v iných kvízoch a zistite, ako dobre poznáte celoročne otvorené tatranské chaty, či sa viete správať na lyžiarskom svahu alebo ako poznáte zimné Slovensko.
Slabý výsledok!

Hochkar, Dolné Rakúsko, zjazdovka.

Pred lyžovačkou si poriadne naštudujte pravidlá, aby ste predišli zbytočným problémom na zjazdovke. Teraz otestujte svoje zimné znalosti aj v iných kvízoch a zistite, ako dobre poznáte celoročne otvorené tatranské chaty, či sa viete správať na lyžiarskom svahu alebo ako poznáte zimné Slovensko.

* Výhrou je poukážka na kúpu rastúcich lyží, ktorú môžete využiť aj na kúpu iného sortimentu v predajni Intersport.Text: redakcia
Foto: Shutterstock, Intersport

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu