SNOW SHOW 2024 v Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica už posledný januárový víkend

24. januára 2024
SNOW SHOW 2023 v Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica

Osemnásty ročník SNOW SHOW prinesie najväčší bezplatný test lyží a snowboardov od šiestich značiek, diskusie so známymi osobnosťami a koncerty slovenských interpretov, To všetko aj v lyžiarskom stredisku Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica – Dedovka.  

Organizátori SNOW SHOW pozývajú všetkých milovníkov lyžovania, snowboardingu a hlavne skvelej zábavy do lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Hlavnou myšlienkou podujatia je spestrenie a obohatenie posledného januárového víkendu počas zimnej sezóny 2024, a vytvorenie nezabudnuteľnej atmosféry na svahoch i mimo nich.

Vo vybraných strediskách bude hlavným športovým lákadlom pre návštevníkov bezplatný test lyží a snowboardov značiek Rossignol, Atomic, Salomon, Elan, Kästle a Capita. Počas dňa si môžu lyžiari i nelyžiari užiť Rozhovory na hojdačke s inšpiratívnymi osobnosťami a mnoho súťaží pre všetky vekové generácie. V spomínanom lyžiarskom stredisku sa postará o tanečnú zábavu Brano DJ a o podvečerný program sa naživo postará Rene Rendy & Cico Band.


SNOW SHOW 2023 v Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica SNOW SHOW 2023 v Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica SNOW SHOW 2023 v Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica

Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich aj ľadovo vymrazených nápojov Tatratea, Schweppes, DCafe a takisto môžu ochutnať aj nealkoholické a alkoholické pivá od remeselného pivovaru NILIO z Liptovského Mikuláša. Pre najmenších máme pripravené horúce prekvapenie od Granini.

Celú sériu SNOW SHOW uvádza a moderuje Láďo Varecha – moderátor rádia Europa 2, ktorý sa zaručene postará o zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít. 

Snow Show Veľká Rača 2024 plagát

Viac informácií o podujatí a partneroch nájdete na oficiálnej stránke a taktiež na sociálnej sieti Facebook.


Text a foto: SNOW SHOW

1/1
Zavrieť reklamu