Víťazom nočného slalomu v Schladmingu sa stal Grange
Víťazom siedmeho mužského slalomu sezóny v rámci Svetového pohára alpských lyžiarovsa v utorok večer v rakúskom Schladmingustal Francúz Jean-Baptis
Aj posledná časť zo série SNOW SHOW prinesie najväčší bezplatný test lyží a snowboardov, diskusie so známymi osobnosťami, testovanie ikonických automobilov TESLA a koncerty top slovenských Dj-ov - už 8. a 9. februára 2025 v stredisku Tále.
Organizátori SNOW SHOW pozývajú všetkých milovníkov lyžovania, snowboardingu a hlavne skvelej zábavy do lyžiarskeho strediska Tále. Hlavnou myšlienkou podujatia je spestrenie a obohatenie víkendu 8. a 9. februára 2025 počas zimnej sezóny 2025 a vytvorenie nezabudnuteľnej atmosféry na svahoch i mimo nich.
“Tento rok je pre nás skutočne výnimočný. Návštevníci SNOW SHOW si budú môcť vyskúšať lyže a snowboardy špičkových značiek, vypočuť si diskusie so známymi osobnosťami, testovať ikonické automobily TESLA a zabaviť sa na koncertoch slovenských umelcov,” povedal Matúš Kozina, organizátor podujatia.
Vo vybraných strediskách bude hlavným športovým lákadlom pre návštevníkov bezplatný test lyží a snowboardov značiek Rossignol, Kästle a Sporten. Počas dňa si môžu lyžiari i nelyžiari užiť Rozhovory na hojdačke s inšpiratívnymi osobnosťami a mnoho súťaží pre všetky vekové generácie. Presný line up nájdete na sociálnych sieťach organizátorov pred každým podujatím.
V spomínanom lyžiarskom stredisku sa postará o tanečnú Après-Ski zábavu PARADISE ON SNOW – zoskupenie top slovenských DJ-ov:
Poznáte ich z úspešného letného festivalu Paradise Open Air.

“Tento ročník bude výnimočný aj pre fanúšikov saunovania, pre ktorých sme si pripravili originálnu fínsku saunovačku priamo na svahu.”
Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich aj ľadovo vymrazených nápojov Tatratea, Schweppes, DZone, Nespresso a takisto môžu ochutnať aj nealkoholické a alkoholické pivá od remeselného pivovaru NILIO z Liptovského Mikuláša. Pre najmenších máme pripravené horúce prekvapenie od Granini.
SNOW SHOW s tredisku Tále uvádza a moderuje Láďo Varecha – moderátor rádia Expres, ktorý sa zaručene postará o zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít.
Pre milovníkov automobilov TESLA čaká v každom stredisku testovanie týchto ikonických elektromobilov od spoločnosti DriveTesla.sk – najväčšieho dovozcu automobilov Tesla na Slovensku.
Pre viac informácií o kalendári podujatí a partneroch sledujte naše sociálne siete: Instagram a Facebook.
Text a foto: SNOW SHOW
Redakcia Relax
Víťazom siedmeho mužského slalomu sezóny v rámci Svetového pohára alpských lyžiarovsa v utorok večer v rakúskom Schladmingustal Francúz Jean-Baptis
Ak ste sa už popasovali s výberom lyžiarskej obuvi a našli najvhodnejšie topánky, nastal čas poobzerať sa aj po správnych lyžiach.
S INTERSPORT Benefit systémom máte možnosť využívať skvelé zľavy v početných lyžiarskych strediskách a užívať si relax v aquaparkoch a wellness
Vychutnajte si tatranskú snehovú pokrývku priamo z turistického chodníku či lyžiarskeho svahu. Vetrom vyštípané červené líca a teplá polievka
V stredu skoro ráno sme vyrazili z Bratislavy a už o 12-tej boli na lanovke na ľadovec Stubai. Cesta trvá 6-hodín a naozaj sa to oplatí aj na tri dni. Str
Alpe d’Huez. Stredisko, do ktorého sa dostanete približne za hodinu jazdy z Grenoblu a za menej ako 5 hodín z Paríža je nazývaný aj „Ostrov Slnka“,
Lyžiarske stredisko Kitzbühel je nepochybne jedným z najobľúbenejších lyžiarskych rezortov na svete. 53 lanoviek a vlekov, 170 km upravených zjazdov
Tále sú malé, ale príjemné stredisko kde sa stretnete s ochotou na každom kroku. Aj napriek krátkym zjazdovkám pre náročného lyžiara, sa aj tu dá,
Už deviatu sezónu rezonuje v najnavštevovanejších slovenských lyžiarskych strediskách unikátny projekt ŠKODA SNOW SHOW. Jeho hlavnou myšlienkou je sp
Freeride World Tour zverejnil kalendár kvalifikačných pretekov. Jasná adrenalín bude koncom januára.
SPORTMEDIA, S.R.O.
Lamačská cesta 45
841 03 Bratislava
sportmedia@sportmedia.sk
www.sportmedia.sk