Freeridové videá týždňa (2. časť – z dielne Rossignolu)

13. decembra 2009

Televízia Rossignolu existuje druhý rok. Po názvom Rooster TV ju môžete nájsť na rôznych webových kanáloch. Po minulom dieli o Salomon Freeski TV sme si vybrali práve Rossignol na populárnom francúzskom webe zapics.com. Na ukážku Vám pustíme štyri videá.

Televízia Rossignolu existuje druhý rok. Pod názvom Rooster TV ju môžete nájsť na rôznych webových kanáloch. Po minulom dieli o Salomon Freeski TV sme si vybrali práve Rossignol na populárnom francúzskom webe zapics.com. Na ukážku Vám pustíme štyri videá.

V prvom videjku vystupuje Mike Hopkins, Kye Petersen, Arnaud Kugener, Kevin Rolland a Sage Cattabriga-Alosa. Jazdia na najlepších a najzasneženejších miestach na svete, samozrejme na lyžiach Rossignol S7. Epizóda sa točila v prašane, v Kanade, Taliansku, Francúzsku a Japonsku.

Pozrite si tiež úžasné zábery z heliskiingu na Aljaške. Helikoptéra jazdcov vysadí na niekoľkometrových previsoch vrchov. Odtaiľ nasleduje neskutočne strmý zjazd po úzkych rebrách až do doliny. Pozrite sa sami.

Pozrite si video tímu Rossignol – hardcore Freestyle Backcountry Skiing. Video nakrútili v Kanade tímoví jazdci Rossignolu.

Druhá epizódka filmíku so smejúcou sa Lynsey Dyer a Kye Petersen, ktoré schádzajú v plnej rýchlosti neuveriteľné vecičky. Vo videjku si tiež pozriete lavínové sekvencie účastníkov Freeride World Tour Henrika Windstedta a Xaviera Delerue. Lyžovanie môže byť nebezpečné!

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu