Do prírody na čomkoľvek! 

19. decembra 2023

Či už plánujete spolu s deťmi využívať výhody moderných vozíkov, alebo sa chcete jašiť spúšťaním z kopca, produkty Hamax sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dizajn a uľahčujú zdravý a zábavný život celej rodine.  

Hamax Sno Blade Twin-tip  

Hamax Sno Blade Twin-tip  

Dvojmiestny skibob, na ktorom je možné jazdiť i smerom dozadu. Je vybavený robustným rámom, robustnou nožnou brzdou a pružinou na riadení, ktorá pri páde zatočí skibob a zastaví ho. Dĺžka 125 cm. 

Cena: 109,90 € 


Hamax Sno Rex  

Tieto boby s riadením patria k najpredávanejším v spoločnosti Hamax. Majú vynikajúce klzné vlastnosti a robustné brzdy pre príjemnú a bezpečnú jazdu. Dĺžka 90 cm, nosnosť 80 kg.

Cena: 84,90 € 

Hamax Sno Rex  

Hamax Sno Racing 

Hamax Sno Racing 

Boby sú dlhé 110 cm a majú dostatok priestoru pre dve osoby, výborné ovládanie a klzné vlastnosti. Robustná ručná brzda vystužená oceľovými hrotmi kvôli zvýšeniu priľnavosti.

Cena: 114,90 € 


Hamax Mini Surfer 

Ľahučký surf určený pre najmenšie deti, ktoré ho vďaka nízkej hmotnosti a veľkým rukovätiam dokážu ľahko prenášať. Dosiahnuť na ňom vysokú rýchlosť je jednoduché, takže nezabudnite dať deťom na hlavu helmu! 

Cena: 54,90 € 

Hamax Mini Surfer 

Hamax Breeze 

Hamax Breeze 

Multifunkčný športový vozík pre dve deti je vhodný aj nabežné použitie v meste. Polohovateľné sedadlo, brzda na výškovo nastaviteľnej rukoväti, odnímateľný batoh, ťažná tyč na bicykel, päťbodové bezpečnostné pásy, poťah proti dažďu, slnečná clona a nastaviteľné odpruženie. Hmotnosť 17 kg, nosnosť 42 kg.

Cena: 1 149 €   


Hamax Outback One 2022 

Pevný hliníkový rám poskytuje optimálnu ochranu dieťaťa a veľkorysý priestor v kabíne, sklopné sedadlo, veľké okná a nastaviteľné odpruženie zas komfort. Systém Safe Connection Point umožňuje jednoduché používanie predných kolies aj ťažných zariadení na bicykel a lyže. Hmotnosť 15,5 kg, nosnosť 34 kg. Ťažná tyč na bicykel a kočíkové koliesko v cene 949 €. 

Hamax Outback One 2022 

Hamax Avenida Twin Suspension 

Hamax Avenida Twin Suspension 

Všestranný odpružený dvojmiestny vozík s odnímateľnou ťažnou tyčou na bicykel. Vďaka kočíkovému koliesku ho môžete používať aj ako otvorený športový kočík. Integrovaný úložný priestor, odnímateľné poťahy sedadiel, slnečná clona, parkovacia brzda na rukoväti. Hmotnosť 15 kg, nosnosť 45 kg.

Cena: 619 € 


Hamax Baby Insert 

Sedačka do vozíkov Hamax vhodná pre batoľa vysoké do 75 cm.

Cena: 119,90 € 

Hamax Baby Insert 

Viac produktov Hamax nájdete na tejto webovej stránke.


Text: RELAX
Foto: SK Profi Bike / Hamax

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu