Značka: slalom

Žampa skončil dvadsiaty na kultovom slalome v Kitzbuheli

24. januára 2016

Adam Žampa získal sympatické dvadsiate miesto na slalome Svetového pohára v rakúskom Kitzbuheli. Vyhral Nór Henrik Kristoffersen pred Rakúšanom Marcelom Hirscherom. Tretí skončil Nemec Fritz Dopfer.

Petra Vlhová dnes získala bronz

29. decembra 2015

Petra Vlhová skončila v dnešnom slalome Svetového pohára v rakúskom Lienzi na treťom mieste. Potvrdila prvé miesto z Are a za víťaznou Švédkou Fridou Hansdotterovou zaostala o 43 stotín sekundy.

Zlepšite si techniku na slalomovom kempe

20. novembra 2013

SSK 2014 je dvojdňový výcvikový kurz pre rekreačných lyžiarov zameraný na výuku techniky a jazdy slalomu a obrovského slalomu. Zajazdite si v bránach ako profesionálni pretekári!

Deväť najlepších slalomiek sezóny 2010/2011

10. decembra 2010

Pozrite si deväť najlepších lyží, s ktorými si môžete zajazdiť na tvrdom až ľadovom svahu. Lyže testovali profesionálni lyžiari pod vedením olympijského víťaza Franca Klammera.