Značka: veronika-zuzulova

Slalom v Záhrebe: Zuzulová vyhrala, Vlhová skončila druhá

3. januára 2017

Slovenská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová triumfovala v utorkovom slalome Svetového pohára v chorvátskom Záhrebe a slávila tak prvé víťazstvo v prebiehajúcej sezóne. Celkovo to bolo jej piate prvenstvo v prestížnom seriáli, štvrté v klasickom slalome. Skvelý úspech slovenských farieb zvýraznila druhým miestom Petra Vlhová, ktorá tak podčiarkla historické double.

Velez-Zuzulová v slalome druhá, tesne za Mikaelou

27. novembra 2016

Slovenské lyžovanie slávilo úspech aj v nedeľňajšom druhom slalome sezóny Svetového pohára, zásluhou druhého miesta Veroniky Velez-Zuzulovej. Na najkratšom kurze SP v americkom Killingtone zaostala za víťaznou domácou Mikaelou Shiffrinovou 73 stotín, tretia bola Švajčiarka Wendy Holdenerová (+0,86). Opäť sa presadila aj Petra Vlhová, ktorá skončila piata (+1.35 s).

Zuzulová a Vlhová na bedni vo Flachau = historické víťazstvo!

18. januára 2016

Veronika Velez-Zuzulová vyhrala v prebiehajúcej sezóne druhý nočný slalom Svetového pohára. Po utorňajšom triumfe v rakúskom Flachau finišovala najlepším časom 1:49,99 min. v rovnakom stredisku aj v piatkových pretekoch, ktoré boli náhradou za Ofterschwang.

12. januára 2016

Slovenská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová vyhrala utorňajší nočný slalom Svetového pohára v rakúskom Flachau. Slávila tak svoje tretie víťazstvo v SP a druhé v klasických hustých bránkach. Petra Vlhová vďaka najlepšej jazde v 2. kole obsadila šieste miesto, keď na krajanku stratila v súčte 1,42 sekundy.

Zuzulová tretia, opäť na pódiu!

5. januára 2016

Veronika Velez-Zuzulová obsadila tretie miesto v utorňajšom slalome Svetového pohára v talianskej Santa Caterine. V druhom kole predviedla skvelú impozantnú stíhaciu jazdu a posnula sa o desať priečok.

Petra Vlhová dnes získala bronz

29. decembra 2015

Petra Vlhová skončila v dnešnom slalome Svetového pohára v rakúskom Lienzi na treťom mieste. Potvrdila prvé miesto z Are a za víťaznou Švédkou Fridou Hansdotterovou zaostala o 43 stotín sekundy.