Značka: levi

Slalom v Levi pre sneh zrušili. Náhrada je Aspen

14. novembra 2015

Slalom Svetového pohára v alpskom lyžovaní, ktorý sa mal uskutočniť cez víkend 15. novembra vo fínskom Levi zrušili. Náhradný pretek odštartuje v americkom Aspene.

Slalom v Levi vyhral Grange, Slovák Žampa nedokončil

15. novembra 2010

Francúzsky reprezentant Jean-Baptiste Grange sa stal víťazom úvodného slalomu mužov v rámci nového ročníka Svetového pohára alpských lyžiarov 2010/11 vo fínskom Levi. Slovák Adam Žampa sa vo svojom debute vo Svetovom pohári nedočkal cieľa 1. kola, v slalome v Levi dostal špicara a predčasne skončil.

Slalom v Levi vyhrala Schildová, Zuzulová skončila 11.

14. novembra 2010

Veronika Zuzulová obsadila 11. miesto v úvodnom slalome novej sezóny Svetového pohára zjazdárok vo fínskom Levi. Dvadsaťšesťročná Slovenka figurovala po 1. kole na 22. pozícii, v druhej jazde si polepšila o jedenásť priečok a pripísala si do hodnotenia Svetového pohára prvých 24 bodov. V priebežnom hodnotení SP 2010/11 jej po dvoch odjazdených pretekoch patrí 22. priečka, v slalome je jedenásta.

Slalom SP v Levi vyhral Rakúšan Herbst

15. novembra 2009

Úvodný slalom mužov nového ročníka Svetového pohára alpských lyžiarov vo fínskom Levi sa stal korisťou Rakúšana Reinfrieda Herbsta. Skúsený 31-ročný špecialista - slalomár si v tejto disciplíne pripísal na konto šieste víťazstvo v pretekoch Svetového pohára.

Zuzulová skončila v Levi 39., vyhrala Nemka Rieschová

14. novembra 2009

Veronika Zuzulová skončila v úvodnom kole SP v slalome vo fínskom Levi na 39. mieste a nepostúpila do 2. kola. Vyhrala Nemka Maria Rieschová. Celkovo vedie Svetový pohár po dvoch kolách Fínka Tanja Poutiainenová, ktorá bola dnes tretia, avšak minulý obrovský slalom vyhrala.

Prvý slalom SP v Levi – organizátori sľubujú výborné podmienky

13. novembra 2009

Slovenská reprezentantka Veronika Zuzulová sa vydá na trať 1. kola sobotňajšieho úvodného slalomu Svetového pohára 2009/10 so štartovým číslom 23. Zuzulová po nevydarenej uplynulej sezóne, keď ju sužovali choroby a zranenia, vypadla z elitnej skupiny slalomárok, no teraz má za polárnym kruhom šancu opäť sa k nej priblížiť.