Značka: Kitzbühel

Kitzbuhel preriedil top zjazdárov

26. januára 2016

Sobotňajší zjazd v Hahnenkamme, ktorý predčasne ukončili po prvej tridsiatke pretekárov značne preriedil počet tohtoročných zjazdárov.

Žampa skončil dvadsiaty na kultovom slalome v Kitzbuheli

24. januára 2016

Adam Žampa získal sympatické dvadsiate miesto na slalome Svetového pohára v rakúskom Kitzbuheli. Vyhral Nór Henrik Kristoffersen pred Rakúšanom Marcelom Hirscherom. Tretí skončil Nemec Fritz Dopfer.

Adam Žampa skončil v kombinácii piaty

22. januára 2016

Adam Žampa dosiahol svoj najlepší výsledok v kariére vo Svetovom pohári. V piatkovej alpskej kombinácii v rakúskom Kitzbüheli obsadil skvelé piate miesto. Iba 16 stotín ho pritom delilo od pódia.

Formula F1 na svahu v rakúskom Kitzbuheli

20. januára 2016

Jazdec F1 Max Verstappen vzal svoj monopost Formuly 1 a vybral sa na prechádzku do rakúskeho Kitzbuhelu. Pozrite si divadlo, ktoré predviedol pred tisíckami divákov na ľadovom úplne uhľadenom svahu. Kolesá monopostu pokrývajú veľké reťaze. Viac slov k tomu netreba, pozrite si sami video nižšie.

Kitzbuhel: najlepšie lyžiarske stredisko na svete

3. decembra 2015

Lyžiarske stredisko Kitzbühel je nepochybne jedným z najobľúbenejších lyžiarskych rezortov na svete. 53 lanoviek a vlekov,  170 km upravených zjazdoviek a výborné príležitosti na  freeride.

Hahnenkamm vyhral Kjetil Jansrud

24. januára 2015

Jubilejný 75. Ročník najslávnejšieho a najťažšieho zjazdu vo Svetovom pohári vyhral Kjetil Jansrud. Pre hmlu sa ale nejazdil klasický Streif so štartom v nadmorskej výške 1665 metrov, dĺžkou 3312 metrov, prevýšením 860 metrov a priemerným sklonom 27 percent.