Značka: flachau

Velez-Zuzulová piata v nočnom slalome, Vlhovej stop po top jazde

10. januára 2017

Slovenská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová obsadila piate miesto v nočnom slalome Svetového pohára. V rakúskom Flachau zaostala o 1,79 s za víťaznou Švédkou Fridou Hansdotterovou. Petra Vlhová po sľubných medzičasoch nedokončila 1. kolo, keď doplatila na špicara

Zuzulová a Vlhová na bedni vo Flachau = historické víťazstvo!

18. januára 2016

Veronika Velez-Zuzulová vyhrala v prebiehajúcej sezóne druhý nočný slalom Svetového pohára. Po utorňajšom triumfe v rakúskom Flachau finišovala najlepším časom 1:49,99 min. v rovnakom stredisku aj v piatkových pretekoch, ktoré boli náhradou za Ofterschwang.

12. januára 2016

Slovenská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová vyhrala utorňajší nočný slalom Svetového pohára v rakúskom Flachau. Slávila tak svoje tretie víťazstvo v SP a druhé v klasických hustých bránkach. Petra Vlhová vďaka najlepšej jazde v 2. kole obsadila šieste miesto, keď na krajanku stratila v súčte 1,42 sekundy.

Slalom vo Flachau vyhrala Schildová, Zuzulka vypadla

13. januára 2010

Víťazkou utorkového večerného slalomu Svetového pohára v rakúskom Flachau sa stala domáca Marlies Schildová. Po druhom kole vyhrala s náskokom 34 stotín sekundy pred Nemkou Mariou Rieschovou. Tretie miesto si vyjazdila ďalšia Rakúšanka Kathrin Zettelová (+0,42).