Spomaľte tempo vo Werfenwengu

3. decembra 2021

Štvorhviezdičkový hotel Travel Charme Bergresort Werfenweng obklopený miernymi kopcami a lúkami sa túli v náručí nádhernej salzburskej prírody. Práve spojenie s prírodou vám pomôže zabudnúť na hektické všedné dni.

Dôraz na prírodu na každom kroku

Veľké panoramatické okná hotela vám počas pobytu poskytujú ničím nerušený výhľad na Hochkönig a pohorie Tennengebirge.

V 120 izbách a suitách, kde sa regionálne materiály snúbia s rukopisom talianskeho dizajnéra Lorenza Belliniho, sa budete cítiť jednoducho fantasticky.

Moderné interpretácie miestnej klasiky i medzinárodné špeciality vám radi naservírujú v reštauráciách, dávna minulosť na vás dýchne v historickej budove Stroblhaus, kde môžete ochutnať domáce múčniky.

Moderný, ale ekologický hotel, ktorého panoramatické okná vám poskytnú výhľad doďaleka kedykoľvek. Foto: Travel Charme Bergresort – Werfenweng

Na všedné starosti zabudnete ako mávnutím čarovného prútika vo wellness zóne PURIA Spa s rozlohou 1 600 m² s viacerými saunami, vyhrievaným vonkajším bazénom, vnútorným relaxačným bazénom a vírivkou s panoramatickým výhľadom.

Werfenweng patrí do siete Alpine Pearls, ktorej krédom je ekoturizmus a trvalo udržateľný rozvoj.

Sauna a wellness patria k tomu. Foto: Travel Charme Bergresort – Werfenweng

V rámci servisu W3-Shuttle-Service vás vyzdvihnú a, samozrejme, znova zavezú na najbližšiu železničnú stanicu. Karta Samo-Card iba za 10 € vám umožní vstup na mnohé atrakcie a používanie verejných dopravných prostriedkov. Na dovolenku môžete ísť teda spokojne aj bez auta.

Jeseň a zima vo Werfenwengu

Werfenweng neďaleko Salzburgu je údolie plné zážitkov, ktoré si zamilujete. Máte tam nespočetne veľa možností, ako prežiť dni plné aktivít či oddávať sa sladkému ničnerobeniu.

Vo Werfenwengu sa môžete vzniesť nad zasneženú krajinu a obzrieť si svet zhora. Tandemový let na paraglajde je v ponuke od decembra až do Veľkej noci.

Vo Werfenwengu sa môžete vzniesť nad zasneženú krajinu a obzrieť si svet zhora. Foto: Travel Charme Bergresort – Werfenweng, Bethel Fath

Na svoje si prídu skúsení turisti i športoví lezci. Ak uprednostňujete pohodové prechádzky, vyberte sa na 12 km dlhý chodník Spazierhimmel s úchvatným výhľadom.

Svet hôr môžete objavovať aj zo sedadla cestného či horského bicykla. Do kategórie nezabudnuteľných zážitkov patrí istotne paraglajding, pri ktorom sa budete doslova vznášať „nad vecou“ a obdivovať prekrásnu krajinu z celkom inej perspektívy.

No a samozrejme, môžete sa dobre najesť. Foto: Travel Charme Bergresort – Werfenweng, Olaf Klein

Okolie hotela v zime ponúka skvelé podmienky na sánkovačku, lyžovačku i beh na lyžiach. A napokon, čo by ste povedali na romantickú jazdu na saniach s koňmi cez krajinu spiacu pod bielou perinou? Žiadny problém, stačí sa len rozhodnúť.

Zimné dovolenkové balíky

Stay Flexible

S cenou „Stay Flexible“ ste plne flexibilní a rezerváciu pobytu môžete v prípade nutnosti zmeniť až dvakrát, aby bola vaša dovolenka presne taká, akú potrebujete.

Platnosť ponuky: 01. 9. 2021 – 31. 3. 2022

  • vrátane pestrých raňajok s regionálnymi výrobkami a skvelým výberom kávy
  • vrátane nápojov z minibaru
  • vrátane bezplatnej siete WLAN
  • vrátane používania bazénov, vstupu do sauny a dennej ponuky čaju, vody a ovocia vo wellness zóne PURIA Spa

Už od 142 € na izbu a noc

Zostaňte radšej dlhšie…

Vyspať sa doružova, nechať všedné dni ďaleko za sebou a zostať ešte o pár dní dlhšie. Veď je to celkom jednoduché – čím dlhší je váš pobyt, tým sú ceny výhodnejšie. Zmena rezervácie je navyše možná kedykoľvek. Zostaňte teda radšej dlhšie.

Platnosť ponuky: 01. 9. 2021 – 31. 3. 2022

  • vrátane pestrých raňajok s regionálnymi výrobkami a skvelým výberom kávy
  • vrátane nápojov z minibaru
  • vrátane bezplatnej siete WLAN
  • vrátane používania bazénov, vstupu do sauny a dennej ponuky čaju, vody a ovocia vo wellness zóne PURIA Spa

Už od 125 € na izbu a noc

* Dostupnosť balíkov na vyžiadanie a v závislosti od kapacity

Viac informácií nájdete na webe hotela travelcharme.com alebo na stránke austria.info/sk.

Foto: Foto: Travel Charme Bergresort – Werfenweng, Olaf Klein, Bethel Fath

Vaše reakcie
Najnovšie vydanie

RELAX 8/2021

Objednať
Snow na Facebooku
Zavrieť reklamu